192.168.1.1

Profesjonalne polskie centrum danych - jak wybrać?

Zależy Ci na znalezieniu profesjonalnego Data Center, w którym Twoja firma mogłaby przechowywać wszystkie dane w jak najlepszych i najbezpieczniejszych warunkach? Wybór właściwego centrum danych to bardzo istotna kwestia, mająca wpływ na bezpieczeństwo każdego przedsiębiorstwa. Z tego względu przed podjęciem decyzji warto sprawdzić, na co zwrócić uwagę przy wyborze Data Center. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Polskie Centrum Danych gwarantujące jakość i bezpieczeństwo

Jeśli chcesz mieć pewność, że dane Twojej firmy są w pełni bezpieczne, wybierz takie centrum danych, które może pochwalić się certyfikatami świadczącymi o najwyższej jakości usług. Takim certyfikatem jest np. ISO 27001 oraz ISO 9001. Warto również sprawdzić, czy wybrane przez nas Data Centrum posiada pozytywne referencje od swoich klientów. Jeśli firma może pochwalić się licznymi realizacjami oraz wieloletnią współpracą z przedsiębiorstwami z rozmaitych branż, niewątpliwie świadczy to o wysokiej jakości usług i dużym doświadczeniu. Firmie, która spełnia powyższe kryteria, z pewnością można zaufać!

IQ to Data Center, które spełnia najwyższe branżowe standardy, czego najlepszym potwierdzeniem są uzyskane przez firmę certyfikaty, w tym ISO 27001 oraz ISO 9001. Obiekt, w którym mieszczą się serwery, został specjalnie przystosowany do tego zadania i jest wypełniony najnowocześniejszym, niezawodnym sprzętem. Wszystko po to, by zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo, ciągłość działania oraz wydajność.

Polskie centrum danych IQ jest wyposażone we własne agregaty prądotwórcze oraz pięć niezależnych od siebie traktów światłowodowych obsługiwanych przez różnych operatorów. Dzięki temu jest w stanie działać nieprzerwanie, nawet jeżeli jeden z elementów sieci ulegnie awarii. W ten sposób klienci zawsze mają dostęp do swoich danych niezależnie od okoliczności.

IQ nie zapomina także o tradycyjnych środkach ochrony. Polskie centrum danych jest zabezpieczane przez ochronę fizyczną, systemy kontroli dostępu, monitoring, a także systemy przeciwpożarowe i alarmowe. Na miejscu znajduje się też personel techniczny, który jest w stanie od ręki zająć się wszelkimi usterkami i zapewnić ciągłość pracy całej infrastruktury.

Wszystko to sprawia, że IQ to najlepsza oferta na rynku pod względem bezpieczeństwa i dostępności!

Serwery VPS IQ w przystępnych cenach

IQ stawia na innowacje i nie boi się żadnych wyzwań. Klienci oczekujący nieszablonowego podejścia i rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta, mogą poczuć się tutaj jak u siebie. To właśnie dla nich oferowane są VPS!

Serwery VPS IQ, czyli wirtualne serwery dedykowane, bazują na wirtualizacji OpenVS i doskonale radzą sobie z różnego rodzaju problemami. Obsługa modułów PHP, skrypty o dłuższym limicie wykonywania, oprogramowanie Elastic Search i wiele innych rozwiązań będzie sprawdzać się na nich znakomicie.

Decydując się na usługi VPS możesz skorzystać również z opcji z administracją. To doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy do tej pory mieli kontakt jedynie z tradycyjnym hostingiem i potrzebują nieco więcej pomocy w rozeznaniu się w nowym środowisku.

Kolokacja serwerów w IQ - ekonomiczne i wydajne rozwiązanie

Data Center IQ to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalną i odpowiednio rozbudowaną infrastrukturę IT, ale nie chcą poświęcać na ten cel ogromnych środków pieniężnych. [Kolokacja serwerów](https://www.iq.pl/kolokacja) w zewnętrznej firmie zapewnia szybki dostęp do wszystkich zasobów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kolokacja IQ to nie tylko nowoczesne zaplecze sprzętowe, ale także kompleksowa obsługa techniczna dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Nad ochroną wszystkich danych czuwa system IQ Shield, który doskonale radzi sobie w neutralizowaniu ataków DoS, DDoS i wielu innych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź szczegóły oferty dostępne na stronie IQ!

(Artykuł sponsorowany)

Więcej artykułów

Copyright © 2017-2019 192-168-1-1.pl | Polityka Prywatności | Redakcja