192.168.1.1

Polecane powiększacze zasięgu WiFi w 2022

Przejrzeliśmy polecane przez zachodnie redakcje powiększacze zasięgów, aby wybrać kilka modeli, które warto rozwazyć przy najbliższych zakupach.

CNET

TP-Link AX1800 Mesh Dual Band Range Extender - RE605X

TP-Link produkuje jedne z najpopularniejszych urządzeń w kategorii range extenderów, z dość szeroką gamą opcji do wyboru w różnych poziomach cenowych. Wedle redakcji CNET należy umieścić TP-Link RE605X na samym szczycie listy. Za mniej więcej 500 zł to najbardziej przystępny extender na rynku, ale bardzo dobrze zaprojektowany, oferujący pełne wsparcie dla najnowszego standardu Wi-Fi 6.

Tom's Guide

TP-Link RE650 AC2600 Wi-Fi Range Extender

TP-Link RE650 zajmuje czołowe miejsce wśród poszerzaczy zasźgu Wi-Fi, oferując łatwość podłączenia i duży zasięg. Urządzenie dysponuje dużą mocą i zapewnia dużą szybkość w odległości do 20 metrów. Naszym jedynym problemem z TP-Link RE650 jest to, że urządzenie jest na tyle duże, że prawdopodobnie będzie blokować sąsiednie gniazdka, ale to niewielki problem przy doskonałej wydajności tego przedłużacza zasięgu.

WireCutter

TP-Link RE315

TP-Link RE315 w testach redakcji iezawodnie poprawił połączenia Wi-Fi i szybkość. Jest niewielki, łatwy do podłączenia i skonfigurowania, a także posiada port Ethernet do podłączania urządzeń przewodowych. Cena poniżej 200 złotych sprawia, że jest to dobre i stosunkowo niedrogie rozwiązanie problemu słabej sieci Wi-Fi w danym pomieszczeniu. Jeśli masz kompatybilny router TP-Link, takie jak Archer A7 lub Archer A8, można użyć RE315 w OneMesh funkcji, która przekazuje połączenie między extender i router. W przeciwnym razie ekstendery tworzą drugą nazwę sieci, z którą łączą się w razie potrzeby.

Więcej artykułów

Copyright © 2017-2019 192-168-1-1.pl | Polityka Prywatności | Redakcja